אוהבי לכת

טיולי הליכה לקהל מבוגר באירופה וישראל

טיולים לאוהבי לכת - קונספט שצובר תאוצה

איך התחיל הרעיון

שנים רבות שטיולי הליכה היו עבורי צורת טיול מועדפת, הן בארץ והן בחו"ל. בכל נסיעותיי לחו"ל, במסגרת חופשה או עבודה, שילבתי תמיד טיולים רגליים. הבעיה שתמיד חזרה ועלתה הייתה איסוף מידע אמין על מסלולי הליכה בחו"ל: איזה מסלול לבחור? היכן נראה את הנוף היפה יותר ? מה תהיה רמת הקושי ? האם המסלול מתאים למזג אויר ? ועוד ועוד. בעוד שבישראל קיימים ארגונים רבים המציעים טיולי הליכה למבוגרים בארץ, הרי שהיצע טיולי הליכה בחו"ל המיועדים לקהל ישראלי מבוגר כמעט אינו קיים. כאן בא החיבור הטבעי לחברת מסעות המתמחה בטיולים לחו"ל. יחד התחלנו לגלגל את הרעיון של התמחות בטיולי הליכה למבוגרים ומכאן נולד הרעיון של טיולים לאוהבי לכת. מוזמנים לטייל איתנו, ערן אפרת.

אוהבי לכת אירופה

טיול לאוהבי לכת באירופה מוגדר על ידנו כחופשה אקטיבית ומהנה בנופים נהדרים.

על מנת לתכנן מסלולים מיוחדים, אנו עובדים עם סוכן מקומי מומחה במסלולי הליכה באזורו. המסלולים חייבים להיות בעלי נוף ייחודי ומגוון ולאורכם נקודות עניין רבות (כפרים ציוריים, עיירות עתיקות, כנסיות מעניינות, גנים ועוד).

רמת הקושי מותאמת לגיל מבוגר – אורך מסלולים בין 8-10 ק"מ ביום, ללא עליות או ירידות ממושכות וללא קשיים טכניים.

גודל קבוצה עד 24 מטיילים.

במטרה לחוות גיוון נופי והכרות עם אזורים שונים, הטיולים מתוכננים כטיולי כוכב המבוססים על 2-3 מלונות. המלונות ממוקמים במקומות בהם כף להסתובב בשעות הבקר או אחה"צ – כיכר ציורית עם מזרקה, עיירה מימי הביניים, כפר דייגים מסורתי, מלונות בטבע או ליד חוף הים. בבחירת מקומות הלינה הושם דגש על ניקיון, מקלחות, שירותים ושירות.

לא פחות חשוב הינו התחום הקולינארי, ארוחות מלאות וטעימות והכרות עם התפריט המקומי. כמעט כל הימים כוללים 3 ארוחות כאשר ארוחת צהרים תהיה תמיד בסגנון פיקניק עם מיטב הדליקטסים המקומיים.

אורך הטיולים 7-8 ימים, מהם שישה ימי הליכה (מדי פעם אנו מציעים טיול קצר יותר, והטיול לאיסלנד ארוך יותר).

אתם מוזמנים להתנסות ולהנות איתנו מחוויה מיוחדת במקומות קסומים.

אוהבי לכת ישראל

אוהבי לכת בישראל הינה סדרה של טיולי הליכה בנופי הארץ עם מסלולים "תפורים" במיוחד לאוהבי לכת מבוגרים. כל שבוע בין הסתיו לאביב אנו יוצאים לטיולים רגליים במגוון נופים, מהיפים בארץ. הטיולים מתוכננים בהתאם לאזורי פריחה, זרימות בנחלים, נדידת ציפורים, מזג אויר ועוד.

הגעה לטיול הינה ברכבים פרטים. במקרים בהם המסלול אינו מעגלי, נעזר ברכבי המטיילים להסעת הנהגים לנקודת ההתחלה.

מסלולי הטיול לכל אורכם באוויר הפתוח. גודל קבוצה בין 10 עד 22 מטיילים.

מסלולי הטיול מתוכננים למבוגרים אוהבי לכת - אורך המסלולים 8-10 ק"מ ביום. המסלולים ללא עליות או ירידות תלולות או קשיים טכניים. המסלולים מתאימים לכל מי ששומר כושר באופן סדיר ונהנה מטיולי שטח בנופי הארץ. המסלולים כוללים נקודות ענין רבות, היסטוריה, אזורי פריחה, תופעות טבע מיוחדות ועוד.

הרשמה לכל טיול הינה בנפרד, אין צורך להתחייב לסדרת טיולים. מספר קטן של טיולים כולל כניסה לאתר בתשלום. עלות הכניסה במידה וישנה תהיה בנוסף לעלות הטיול.

ניתן לבטל השתתפות בטיול ללא כל בעיה עד יום הטיול, ע"י הודעה למדריך או לערן. במקרה של ביטול קרוב למועד היציאה תקבלו זיכוי לכל טיול אחר שתבחרו בסדרה.

טיולים נפתחים להרשמה 6 שבועות לפני מועד הטיול. מומלץ להירשם מוקדם על מנת להבטיח מקום.

Logo Massaot

מעוניין/ת לקבל מידע על טיולים